Backend DeveloperCông ty Cổ phần Phần mềm MOR

Nơi làm việc: Hồ Chí Minh
Lương: Thỏa thuận
Hình thức: Toàn thời gian
Ngày đăng: 20/06/2024
Hạn nộp: 21/07/2024

Vị trí công việc này hiện tại đã hết hạn nộp hồ sơ, bạn có thể tham khảo thêm một số công việc liên quan phía dưới

Mô tả công việc

- Participate in outsourcing projects with many large partners as well as develop the company's products.
- Build reusable code and libraries to facilitate future use.
- Collect and process design and technical requirements.
Participate in the system analysis and design process.
- Research and apply new technologies to optimize product development efficiency.
- Ensuring that the products produced must run properly and the processing speed must also be optimal for a large number of users.
- Improve and improve the quality of existing projects.

Yêu cầu

- Graduated from universities or colleges majoring in IT, Computer Science or related majors.
- Have at least 3 years of experience in a similar position with .Net/Java/NodeJS/PHP/Python languages.
- Good conversational English.
- Master knowledge of OOP, Design Pattern. Understanding of UI/UX.
- Good use of source code management tools: SVN, GIT.
- Have knowledge of OOP, UML, Design patterns.
- Experience in Frontend and Devops is a big plus.

Quyền lợi

-Negotiable income
-2-month probationary period with 100% salary
-Participate in social insurance, health insurance, and unemployment insurance according to labor law regulations
-Salary review 2 times/year
-13th month salary, bonuses for holidays, Tet, weddings, birthdays,...
-Certificate of cost support
-Participate in VBI insurance
-Parking fee allowance
-Seniority allowance, excellent project bonus
-Annual travel and vacation according to company policy
-Annual health check-up
-Clear advancement opportunities - Opportunity to work in partner countries: Japan, Korea, Singapore, Australia...

Giới thiệu công ty

Công ty Cổ phần Phần mềm MOR việc làm

Tầng 25 Tòa nhà B1, Tổ hợp thương mại dịch vụ và căn hộ cao cấp Hải Phát Plaza, Phường Đại Mỗ, Quận Nam Từ Liêm, Thành phố Hà Nội, Việt Nam.

Quy mô: Từ 101 - 500 nhân viên

Việc làm tương tự

Backend Developer (ASP.NET)

Công Ty TNHH Phát Triển Hệ Thống Nichietsu

10 - 18 triệu
Hồ Chí Minh
18/11/2024

Backend Developer NodeJS, PHP

Công Ty CP Kids Plaza

13 - 17 triệu VNĐ
Hồ Chí Minh
19/10/2024

Backend Developer (NodeJS)

CÔNG TY TNHH TƯ VẤN CHIẾN LƯỢC CHÍNH SÁCH VÀ PHÂN TÍCH DỮ LIỆU KINH TẾ VIETSTATS

Hồ Chí Minh
19/10/2024

Backend Developer (.Net/ C++/ C#)

Công Ty Tài Chính TNHH MTV Mirae Asset

Hồ Chí Minh
29/10/2024

DEV Frontend / Backend Developer

Công Ty TNHH Đầu Tư Công Nghệ Truyền Thông Châu Á

Hồ Chí Minh
29/10/2024

Backend Developer Java, Spring Boot, NodeJS

Tập Đoàn Giáo Dục Đại Trường Phát

Up to 27M
Hồ Chí Minh
29/10/2024

Senior Backend Developer [Java]

Công Ty TNHH Codigo

25 - 35 triệu
Hồ Chí Minh
23/10/2024

Senior Nodejs Backend Developer

Công ty Cổ Phần King Food Market

1000 - 1800
Hồ Chí Minh
10/10/2024

Senior/Middle Backend Developer

Ngân hàng TMCP Kiên Long - Kiên Long Bank - KienlongBank

Hồ Chí Minh
30/09/2024

Backend Developer C#, .NET

Công Ty Cổ Phần Vacxin Việt Nam - Chi Nhánh Thành Phố Hồ Chí Minh

You'll love it
Hồ Chí Minh
11/10/2024
Vị trí Backend Developer do công ty Công ty Cổ phần Phần mềm MOR tuyển dụng tại Hồ Chí Minh, Joboko tự động tổng hợp mức lương Thỏa thuận, tìm thêm việc làm về Backend Developer hoặc công ty Công ty Cổ phần Phần mềm MOR ở các link phía trên

JOB HOT

Công ty cổ phần xây dựng Alphaco Hà Nội
Thỏa Thuận
Hải Dương
Hawee Group
Thu nhập 13 triệu - 25 triệu VND
Hà Nội, Hồ Chí Minh
CÔNG TY CỔ PHẦN X-MEDIA
Từ 20 - 25 triệu VND/tháng
Hà Nội
CÔNG TY TNHH THƯƠNG MẠI VÀ ĐẦU TƯ BIG HOLDING
15 Triệu - 20 Triệu VND
Hà Nội
CÔNG TY TNHH AEON VIỆT NAM
Hà Nội
  • Hỗ trợ NTD:
  • 0962.107.888