Fullstack developer (nodejs, vuejs)

Nơi làm việc: Hà Nội
Lương: Thỏa thuận
Hình thức: Toàn thời gian
Ngày đăng: 18/03/2024
Hạn nộp: 18/05/2024

Liên hệ ứng tuyển gọi:

1900.63.63.84

Mô tả công việc

Working with proposed designs or help introduce new ones to create an amazing web experience for our users;
Utilizing cloud-based systems to develop efficient and resilient serverless programs and APIs, optimizing performance and scalability;
Participating in a team environment to design and develop multiple web applications that support the company's business operations and cater to the needs of our clients;
Demonstrating a passion for learning and staying abreast of the latest web technologies, taking initiative to self-leanring and continuously improve your skills.

Yêu cầu công việc

Expert proficiency in JavaScript, with a focus on Node.js and Vue.js 3;
Strong understanding of UI development best practices, ensuring intuitive and visually appealing user experiences;
Solid grasp of RESTful APIs and modern web standards to facilitate seamless integration and interoperability;
Familiarity with Ant DV framework is advantageous;
Experience with AWS services such as Lambda, ECS, Cognito, and CloudFront is desirable;
Proficiency in TypeScript is a plus;
Intermediate level of English, both verbal and written, for effective communication within a multicultural team environment.

Quyền lợi được hưởng

BR24 offers a competitive benefits package & great work environment. These include,
Competitive salary upon experience and capability (please write your expected salary at your CV);
Social/Health/Unemployment Insurance and others as defined in Vietnamese Labour Law and company policy;
Annual health check;
Hybrid work structure;
High emphasis on professional growth.

Nộp hồ sơ liên hệ

Nhà tuyển dụng chưa xác minh thông tin. Nếu bạn thấy tin tuyển dụng không đúng hoặc có dấu hiệu lừa đảo, hãy gửi phản ánh đến chúng tôi

Giới thiệu công ty

Công ty TNHH Br24 Vietnam việc làm

Tầng 2, Tòa nhà 96 Định Công, Thanh Xuân, Hà Nội

Quy mô: Từ 101 - 500 nhân viên

Việc làm tương tự

Senior VueJS Developer

Công Ty TNHH Evizi Việt Nam

thoả thuận
Hà Nội, Hồ Chí Minh, Đà Nẵng
04/06/2024

Fullstack Developer (C++/Java/Vuejs/Reactjs)

Công ty Cổ phần Đầu tư và Công nghệ HTI

Tới 35 triệu
Hà Nội, Hà Tĩnh
09/06/2024

Fullstack Developer (Java,VueJS)

Chi Nhánh CÔNG TY TNHH SAMSUNG SDS GSCL VIỆT NAM Tại THÀNH PHỐ HỒ CHÍ MINH

Hà Nội
28/05/2024

Fullstack NodeJS, .NET, VueJS, ReactJS

Công ty Vietsoftpro

From 25M
Hà Nội
27/05/2024

Fullstack Developer (C++/Java/Vuejs/ Reactjs)

CÔNG TY TNHH MỘT THÀNH VIÊN GIẢI PHÁP CÔNG NGHỆ HTI

Hà Nội
22/05/2024

Fullstack JavaScript Developer

Công ty TNHH Pentalog Việt Nam

Thoả thuận
Hà Nội, Đà Nẵng
30/06/2024

Fullstack Developer (Team Leader, ReactJS, NodeJS)

CÔNG TY CỔ PHẦN TẬP ĐOÀN XTGROUP

Hà Nội
07/06/2024

FullStack Developer

CÔNG TY TNHH CÔNG NGHỆ ASILLA VIỆT NAM

Hà Nội
23/05/2024

Full Stack Web Developer (PWA, NodeJS, ReactJS)

Intratech Corp.

1000 - 2000
Hà Nội, Hồ Chí Minh, An Giang
10/06/2024

Junior Back-End Developer ( NODEJS )

CÔNG TY CP DATX VIỆT NAM

Hà Nội
09/06/2024
Vị trí Fullstack developer (nodejs, vuejs) do công ty Công ty TNHH Br24 Vietnam tuyển dụng tại Hà Nội, Joboko tự động tổng hợp mức lương Thỏa thuận, tìm thêm việc làm về Fullstack developer (NodeJS, VueJS) hoặc công ty Công ty TNHH Br24 Vietnam ở các link phía trên

JOB HOT

CÔNG TY TNHH THƯƠNG MẠI TỔNG HỢP MOMO VIỆT NAM
10 triệu - 50 triệu VNĐ
Hà Nội
CÔNG TY TNHH NEW HORIZONS
Cạnh tranh
Hà Nội
Công ty Cổ Phần Đầu Tư Bất Động Sản Yesland
10 triệu - 20 triệu VNĐ + Thưởng + Hoa hồng
Hồ Chí Minh
Công ty TNHH Thương Mại và Đầu Tư INDECO
Lương cứng 12 triệu + Hoa hồng theo công trình
Hồ Chí Minh
Công Ty TNHH Kamax Việt Nam
Thu nhập 30 - 50 triệu VNĐ/tháng
Bắc Giang, Bắc Ninh, Hà Nam, Hà Tĩnh, Lạng Sơn, Nam Định, Nghệ An, Ninh Bình, Thanh Hóa
  • Hỗ trợ NTD:
  • 0962.107.888