IOS DeveloperCông ty Cổ phần Công nghệ Sen Đỏ - ​Sendo Farm

Nơi làm việc: Hồ Chí Minh
Lương: Thoả thuận
Hình thức: Toàn thời gian
Ngày đăng: 27/08/2024
Hạn nộp: 26/09/2024

Mô tả công việc

Develop and maintain cross-platform mobile applications using Flutter.
Collaborate with the design and backend teams to create seamless user experiences.
Optimize application performance and troubleshoot issues.
Participate in code reviews and contribute to the continuous improvement of our development processes.
Stay updated with the latest industry trends and technologies.

Yêu cầu công việc

2-3 years of experience in mobile app development with Flutter.
Strong understanding of mobile application development life cycle.
Experience with iOS and/or Android native development.
Proficiency in Dart and knowledge of modern state management techniques.
Familiarity with RESTful APIs, version control (Git), and CI/CD practices.
Ability to work independently and as part of a team.
Excellent problem-solving skills and attention to detail.
Eagerness to learn new technologies and adapt to changing requirements.

Quyền lợi được hưởng

Competitive salary and benefits
Attractive 13th month salary and performance bonus
Annual performance review for salary raise and promotion
Premium private insurance (PTI Insurance) with discount for family members
Annual health check
18 days of annual leave
Company trips and team buildings
Gifts on special accession: individual /company birthday, Tet and Holidays
Internal activities, sport and social clubs
Opportunity to training both technical and soft skills to develop your career path

Thông tin khác

Cấp bậc
Nhân viên
Kinh nghiệm
3 năm
Số lượng tuyển
1 người
Hình thức làm việc
Toàn thời gian
Giới tính
Không yêu cầu

Giới thiệu công ty

Công ty Cổ phần Công nghệ Sen Đỏ - ​Sendo Farm việc làm

Tòa nhà FPT Tân Thuận, Lô 29B-31B-33B Tân Thuận, Tân Thuận Đông, Quận 7, Thành phố Hồ Chí Minh 700000

Quy mô: Từ 101 - 500 nhân viên

Việc làm tương tự

Middle/Senior iOS Developer

Công Ty TNHH Motorist Việt Nam

900 - 1300
Hồ Chí Minh
03/10/2024

IOS Developer

Công Ty TNHH Phát Triển Hệ Thống Nichietsu

18 - 30 triệu
Hồ Chí Minh
25/10/2024

IOS Developer (Swift/ Objective C)

Công ty Cổ phần Viễn thông FPT - FPT Telecom

thỏa thuận
Hồ Chí Minh
09/10/2024

Ios Developer (Swift / Objective C)

15 - 30 triệu
Hồ Chí Minh
29/09/2024

Middle/ Senior IOS Developer (Objective-C)

Công ty TNHH Solazu

Hồ Chí Minh
11/10/2024

Elixir Developer

CÔNG TY TNHH GIẢI PHÁP PHẦN MỀM TƯỜNG MINH - TMA SOLUTIONS

Hồ Chí Minh
11/11/2024

Senior IOS Developer (Swift/Objective-C)

CÔNG TY TNHH MAPLE LABS

600 - 2500
Hồ Chí Minh
20/09/2024

CÔNG TY TNHH AMARIS VIỆT NAM

Hồ Chí Minh
16/10/2024

iOS Developer, KMS Healthcare

KMS TECHNOLOGY VIETNAM COMPANY LIMITED

Hồ Chí Minh
30/09/2024

IT - Middle/ Senior iOS Developer

Ngân hàng OCB Phương Đông

Cạnh tranh
Hồ Chí Minh
21/09/2024
Vị trí IOS Developer do công ty Công ty Cổ phần Công nghệ Sen Đỏ - ​Sendo Farm tuyển dụng tại Hồ Chí Minh, Joboko tự động tổng hợp mức lương Thoả thuận, tìm thêm việc làm về IOS Developer hoặc công ty Công ty Cổ phần Công nghệ Sen Đỏ - ​Sendo Farm ở các link phía trên

JOB HOT

CÔNG TY TNHH AEON VIỆT NAM
Tổng công ty cổ phần Bảo hiểm Ngân hàng TMCP Công Thương Việt Nam - VBI
Từ 8 triệu - 12 triệu VND
Hà Nội
Công ty cổ phần Công nghệ Sapo
6 Triệu -13 Triệu VND + % Hoa hồng + Thưởng
Hà Nội, Hồ Chí Minh, Hải Phòng, Bình Dương, Nghệ An
De La Sól - Tập Đoàn Bảo Hiểm Nhân Thọ Đa Quốc Gia Sun Life
16.800.000 VND + Thưởng
Hồ Chí Minh
Công Ty TNHH Bảo Hiểm Nhân Thọ Cathay - Việt Nam
19 triệu - 26 triệu VND trở lên
Hồ Chí Minh
  • Hỗ trợ NTD:
  • 0962.107.888