job title: IT Specialist

Công ty TNHH Colgate Palmolive Viet Nam
Địa điểm làm việc: Hồ Chí Minh
Hết hạn: 09/11/2020

Vị trí công việc này hiện tại đã hết hạn nộp hồ sơ, bạn có thể tham khảo thêm một số công việc tương tự tại đây:

No Relocation Assistance Offered
# 90920 - Hustopece, Jihomoravský kraj, Czech Republic
Souhrnný popis pracovní pozice:
IT specialist je zodpovědný za efektivní řízení a podporu IT zařízení a aplikací.
Mezi hlavní úkoly patří správa a údržba IT systémů, poskytování IT podpory a podpora projektů neustálého zlepšování a podílení se na jejich implementaci.
IT Specialist pracuje ve struktuře, která vyžaduje značnou interakci s kolegy IT, stejně jako jinými kolegy z výrobními i nevýrobních týmů. Spolupracuje s týmem GIT.
Základní pracovní povinnosti:
  • Odpovědnost za kvalitu a produktivitu oddělení IT a jeho schopnost poskytovat vysokou úroveň služeb.
  • Efektivní poskytování podpory PC uživatelům.
  • Provádí denní helpdesk a plán podpory způsobem, který zajišťuje vysokou úroveň dostupnosti a servisu zařízení.
  • Zodpovědný za správu a údržbu pracovních stanic a serverů.
  • Zodpovídá za správné zálohování dat na serverech výrobního závodu.
  • Instalace a údržba softwarových aplikací na PC a serverech.
  • V oblasti IT dohlíží na vypracování specifikací zakázek, získávání cenových nabídek a vyjednávání optimálních cen spolu s týmem pro nepřímé zadávání zakázek a podle finančních směrnic společnosti.
  • Správa materiálu a zařízení tak, aby bylo dosaženo stanovených cílů IT oddělení.
  • Má na starost dohled nad počítačovými sítěmi, switchi, routery a připojením k internetu.
  • Spravuje nastavení databázových systémů.
  • Odpovědný za rozvoj a podporu:
o Globálního a místního softwaru pro výrobní závod
o SQL-serveru
o InSQL / Trending
o Mobilní telefony
  • Zajišťuje aktuální IT dokumentaci.
  • Spravuje rozpočet v rámci IT.
  • Koordinuje spolupráci s externím dodavatelem IT služeb, zadává úkoly a dohlíží na jejich plnění.
  • Účast na projektech CEB, Kaizen, AM a CI v oblasti IT.
  • Pomáhá při vývoji inovativních řešení v oblasti IT.
  • Udržování základních znalostí systémů Plant Floor Systems, aby bylo možné zastoupit člena týmu PFS na základní úrovni.
  • Správné zacházení s důvěrnými informacemi.
  • Respektuje hodnoty CP a principy Jednání s respektem a řídí se jimi.
  • Seznamuje se a dodržuje CP/Hill's směrnice, a další legislativu, zejména v oblastech spojených s EOHS, kvalitou a GMP.
  • Plní další úkoly dle potřeby.
Kvalifikace:
Střední nebo vysoká škola oboru IT
Dobrá znalost anglického jazyka
Pracovní zkušenost:
2-3 roky IT praxe ve výrobní společnosti.
Výhodou Vyhláška č. 50/1978 Sb.
Equal Opportunity Employer
Colgate is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, gender, gender identity, sexual orientation, national origin, ethnicity, age, disability, marital status, veteran status (United States positions), or any other characteristic protected by law
Are you interested in working for Hill's Pet Nutrition? You can apply online and attach all relevant documents such as a cover letter and resume or CV. Applications received by e-mail are not considered in the selection process. Become part of our team. We look forward to your application.
Work that matters, fueled by passion for pets! At Hill's we have a purpose. Every day around the world, we transform the lives of millions of pet families through pioneering innovation, amazing nutrition, and the best and brightest people. Founded more than 75 years ago with an unwavering commitment to pet nutrition, Hills' mission is to help enrich and lengthen the special relationships between people and their pets.
HILL'S® Prescription Diet® therapeutic pet foods, HILL'S® Science Diet® and HILL'S® Ideal BalanceTM wellness pet foods are sold worldwide. Hill's is a division of Colgate-Palmolive, a leading global consumer products company, tightly focused on Oral Care, Personal Care, Home Care and Pet Nutrition, with sales of products in more than 200 countries. To learn more about Hill's and Colgate, please visit , or find us on LinkedIn, Facebook, Twitter and YouTube.
Reasonable accommodation during the application process is available for persons with disabilities. Please contact [protected info] with the subject "Accommodation Request" should you require accommodation.

Nộp hồ sơ liên hệ

Giới thiệu công ty Xem trang công ty
Công ty chưa cập nhật thông tin....
Quy mô công ty
Từ 101 - 500 nhân viên
Địa chỉ công ty: Trụ sở: 37 Tôn Đức Thắng, Q1, HCM hoặc Nhà máy : 103 Hồ Học Lãm, P.An Lạc, Q. Bình Tân

Phúc lợi dành cho bạn

  • Thưởng
  • Nghỉ phép
HOT

Job hot

CÔNG TY TNHH ZOOMLION VIỆT NAM
LCB >12tr vnđ + thưởng năm (nhiều tháng lương)
Hà Nội
Công ty TNHH Tư vấn Đầu tư Vĩnh Hà (YONG XIA)
10 - 25 triệu VNĐ
Bắc Ninh
15tr- 20tr vnđ
Hà Nội, Bắc Giang, Bắc Ninh
Thỏa thuận
Bắc Ninh
8 - 15 triệu vnđ
Bắc Ninh

Job liên quan

CÔNG TY CỔ PHẦN KỸ NGHỆ LẠNH SEAREFICO
15 - 20 triệu
Hồ Chí Minh
CÔNG TY TNHH RAKUS VIỆT NAM
32 - 54.8 triệu
Hồ Chí Minh
Phòng Khám Đa Khoa Quốc Tế An Phú
8 - 10 triệu VNĐ
Hồ Chí Minh
NetNam Corporation
$400 - $700

17/05/2024
03/05/2024
10/05/2024
$400 - $700
01/05/2024
Hồ Chí Minh
Công ty tnhh mtv trần hân
8 - 10 triệu
23/05/2024
Hồ Chí Minh
Công ty TNHH SGH Á Châu
Tới $1000
04/05/2024
Hồ Chí Minh
CÔNG TY CỔ PHẦN ĐẦU TƯ SFVN
lên đến 12.000.000
08/06/2024
Hồ Chí Minh
CÔNG TY TNHH BHNT CHUBB LIFE VIỆT NAM
Thỏa thuận
14/05/2024
Hồ Chí Minh
Công Ty Cổ Phần Note Việt Nam
Thỏa thuận
14/05/2024
22.8 - 38.8 triệu
03/05/2024
Hồ Chí Minh

Giải thưởng
của chúng tôi

Top 3

Nền tảng số tiêu biểu của Bộ
TT&TT 2022.

Top 15

Startup Việt xuất sắc 2019 do VNExpress tổ chức.

Top 10

Doanh nghiệp khởi nghiệp sáng tạo Việt Nam - Hội đồng tư vấn kinh doanh ASEAN bình chọn.

Giải Đồng

Sản phẩm công nghệ số Make In Viet Nam 2023.