VIỆC LÀM FRONT-END DEVELOPER (REACTJS, JAVASCRIPT) tại TPHCM -Công Ty TNHH lluminus.AI

Nơi làm việc: Hồ Chí Minh
Lương: 12,000,000 - 16,000,000 VNĐ 0 VNĐ
Hình thức: Toàn thời gian
Ngày đăng: 10/09/2024
Hạn nộp: 11/10/2024

Mô tả công việc

- Translating designs and wireframes into high-quality code
- Work and collaborate with the rest of the engineering team
- Work with the product team and graphic designers
- Learn and understand user interactions
Yêu cầu ứng viên
- Minimum of 2 years of experience in Front-End Development with at least 1 years working with [protected info], Saga and Redux, React Hook.
- Experience developing applications using MySQL and NoSQL
- Proficient understanding of JavaScript, HTML, CSS, Bootstrap, TypeScript...
- Familiar with RESTful API, WebSocket, GraphQL, Git flow, Scrum, Agile.
- Experience in Unit Test is a big plus - Strong knowledge of web standards
- Strong teamwork and contribution spirit
Quyền lợi
- Salary: Negotiable according to experience
- Enjoy full insurance benefits and comply with labor laws.
- Lunch allowance at the office, Parking allowance is covered by the company.
- Unlimited tea, coffee,... at the office
- 13th month salary , gifts for holidays, company trip, company party...
- Receive specialized training and guidance to improve expertise.
[protected info] là công ty Cổ phần đang hoạt động lĩnh vực IT Phần mềm tại Hà Nội. Hiện tại chúng tôi đang cần tuyển vị trị trí "AI Engineer (Python, OOP)", "Front-End Developer (ReactJS, JavaScript)". với các kỹ năng như [protected info], Javascript, Front-End .Bạn sẽ được hưởng các chế độ phúc lợi như Bảo Hiểm Y Tế, Chăm Sóc Sức Khỏe khi làm việc tại [protected info].

Yêu cầu công việc

[protected info]
Javascript
Front-End

Quyền lợi được hưởng

Bảo Hiểm Y Tế
Chăm Sóc Sức Khỏe
Cơ Hội Phát Triển

Giới thiệu công ty

Công Ty TNHH lluminus.AI việc làm

Hà Nội

Quy mô: Từ 26 - 100 nhân viên

Việc làm tương tự

Front-End Developer React Native, ReactJS

Pizza Hut Digital & Technology

Acttractive Package
Hồ Chí Minh
03/10/2024

Front End Developer (Javascript/Typescript,NextJS)

Công Ty TNHH Zamiapp

8 - 15 triệu
Hồ Chí Minh
18/10/2024

Front-End Developer(React/React Native)

Công ty TNHH BITCOVER

Hồ Chí Minh
22/09/2024

Middle Front-End Developer (TypeScript, ReactJS, Java)

CÔNG TY TNHH ATECH VIỆT NAM

Negotiable
Hồ Chí Minh
16/10/2024

Front End Developer (ReactJS, All Levels)

CÔNG TY TNHH MTV HIẾU BẢO NAM

Hồ Chí Minh
30/09/2024

Freelance Front-End React Developer React Native

Arbin Instruments

1000 - 1500
Hồ Chí Minh, Bình Dương, Phú Yên
03/10/2024

Front-end Developer

CÔNG TY TNHH WORLD WAVE CULTURE TECHNOLOGY

35 - 60 triệu
Hồ Chí Minh
30/09/2024

FRONT-END DEVELOPER (REACT JS, HCM)

Công ty Cổ phần Viễn thông FPT - FPT Telecom

thỏa thuận
Hồ Chí Minh
26/09/2024

Front-End Developer (React JS, Vue3)

CÔNG TY TNHH HELIX MESH

25 - 35 triệu
Hồ Chí Minh
30/09/2024

Senior Front-end Developer (ReactJS/NextJS)

CUBICSTACK SOLUTIONS

1300 - 2200
Hồ Chí Minh
11/10/2024
Vị trí VIỆC LÀM FRONT-END DEVELOPER (REACTJS, JAVASCRIPT) tại TPHCM - do công ty Công Ty TNHH lluminus.AI tuyển dụng tại Hồ Chí Minh, Joboko tự động tổng hợp mức lương 12,000,000 - 16,000,000 VNĐ 0 VNĐ, tìm thêm việc làm về VIỆC LÀM FRONT-END DEVELOPER (REACTJS, JAVASCRIPT) tại TPHCM - hoặc công ty Công Ty TNHH lluminus.AI ở các link phía trên

JOB HOT

CÔNG TY TNHH THƯƠNG MẠI VÀ ĐẦU TƯ BIG HOLDING
15 Triệu - 20 Triệu VND
Hà Nội
CÔNG TY TNHH AEON VIỆT NAM
Tổng công ty cổ phần Bảo hiểm Ngân hàng TMCP Công Thương Việt Nam - VBI
Từ 8 triệu - 12 triệu VND
Hà Nội
Công ty cổ phần Công nghệ Sapo
6 Triệu -13 Triệu VND + % Hoa hồng + Thưởng
Hà Nội, Hồ Chí Minh, Hải Phòng, Bình Dương, Nghệ An
De La Sól - Tập Đoàn Bảo Hiểm Nhân Thọ Đa Quốc Gia Sun Life
16.800.000 VND + Thưởng
Hồ Chí Minh
  • Hỗ trợ NTD:
  • 0962.107.888