Fullstack Developer (Japanese N4)Công Ty TNHH Phát Triển Hệ Thống Nichietsu

Hình thức: Toàn thời gian
Ngày đăng: 26/09/2024
Hạn nộp: 30/09/2024

Mô tả công việc

- Develop and maintain web applications using ASP.NET Core and [protected info]
- Collaborate with designers, developers, and project managers to define project requirements and specifications.
- Write clean, scalable, and efficient code.
- Implement responsive and user-friendly interfaces.
- Conduct code reviews and provide constructive feedback to peers.
- Troubleshoot, debug, and optimize existing applications.
- Stay up-to-date with the latest industry trends and technologies to ensure our applications are current and competitive.
- Participate in agile development processes, including sprint planning, stand-ups, and retrospectives.

Yêu cầu công việc

- At least 2 year of professional experience in fullstack development.
- Strong proficiency in ASP.NET Core and C#.
- Experience with [protected info] and related technologies (Redux, Hooks, etc.).
- Familiarity with front-end technologies such as HTML5, CSS3, and JavaScript.
- Experience with RESTful API design and development.
- Knowledge of database systems (SQL Server, PostgreSQL, or similar).
- Understanding of version control systems, preferably Git.
- Japanese: N4

Quyền lợi được hưởng

Labor Contract, Social insurance as Labor Law;
PC/Laptop provided based on projects.
Premium healthcare insurance PVI Insurance for Key Member;
Competitive Salary; Review salary per year;
Company Trip and Events, Birthday Party, Year-End Party;
Training courses: Technical skills, Japanese;
Friendly, professional, and open working environment;

Giới thiệu công ty

Công Ty TNHH Phát Triển Hệ Thống Nichietsu việc làm

16A1 Vũ Ngọc Phan, Phường 13, Quận Bình Thạnh, TP.HCM

Quy mô: Từ 26 - 100 nhân viên

Việc làm tương tự

Fullstack Developer

Công Ty TNHH Phát Triển Hệ Thống Nichietsu

10 triệu - 30 triệu
Hồ Chí Minh
30/09/2024

Java Fullstack Developer

Công ty Cổ Phần Ứng Dụng PKH

Hồ Chí Minh
24/10/2024

Fullstack Developer (Angular/Java)

CÔNG TY TNHH ATECH VIỆT NAM

Negotiable
Hồ Chí Minh
25/10/2024

Fullstack Developer (Japanese N4)

Công Ty TNHH Eight One International

10 - 20 triệu VNĐ
Hồ Chí Minh
30/09/2024

Fullstack Developer (C/C++)

20 - 30 triệu VNĐ
Hồ Chí Minh
06/10/2024

CÔNG TY CỔ PHẦN COZWORK

Đến 20 triệu VNĐ
Hồ Chí Minh
08/10/2024

Fullstack Developer (Chuyên Java, Angular)

CÔNG TY TNHH GIẢI PHÁP CÔNG NGHỆ HÀNG ĐẦU

30 - 60 triệu
Hồ Chí Minh
13/10/2024

Junior Fullstack Developer

CÔNG TY TRÁCH NHIỆM HỮU HẠN HAI THÀNH VIÊN SHECOM

Hồ Chí Minh
29/09/2024

Fullstack Developer (Junior/Middle/Senior)

GlobalTech

Negotiable
Hồ Chí Minh
30/09/2024

Fullstack Developer (.NET/Angular)

Công ty TNHH Solazu

Hồ Chí Minh
14/10/2024
Vị trí Fullstack Developer (Japanese N4) do công ty Công Ty TNHH Phát Triển Hệ Thống Nichietsu tuyển dụng tại Hồ Chí Minh, Joboko tự động tổng hợp mức lương 12 triệu - 25 triệu, tìm thêm việc làm về Fullstack Developer (Japanese N4) hoặc công ty Công Ty TNHH Phát Triển Hệ Thống Nichietsu ở các link phía trên

JOB HOT

Hawee Group
Thu nhập 13 triệu - 25 triệu VND
Hà Nội, Hồ Chí Minh
CÔNG TY CỔ PHẦN X-MEDIA
Từ 20 - 25 triệu VND/tháng
Hà Nội
CÔNG TY TNHH THƯƠNG MẠI VÀ ĐẦU TƯ BIG HOLDING
15 Triệu - 20 Triệu VND
Hà Nội
CÔNG TY TNHH AEON VIỆT NAM
Tổng công ty cổ phần Bảo hiểm Ngân hàng TMCP Công Thương Việt Nam - VBI
Từ 8 triệu - 12 triệu VND
Hà Nội
  • Hỗ trợ NTD:
  • 0962.107.888