Tìm kiếm theo:
Có phải bạn đang tìm
Từ khóa phổ biến
Việc làm nổi bật

Wakacyjne praktyki w Kancelarii EY Law, Warszawa

Công ty TNHH Ernst & Young Vietnam

Hết hạn: 01/05/2023

Vị trí công việc này hiện tại đã hết hạn nộp hồ sơ, bạn có thể tham khảo thêm một số công việc liên quan phía dưới

Location: Warszawa
Other locations: Primary Location Only
Salary: Competitive
Date: Apr 1, 2023
Job description
Requisition ID: 1413737
Kancelaria EY Law Tałasiewicz, Zakrzewska i Wspólnicy sp. k. oferuje innowacyjne i kompleksowe wsparcie prawne wdrażane we współpracy z zespołami consultingu, doradztwa transakcyjnego i podatkowego EY.
EY Law to globalna sieć kancelarii prawnych, w ramach której na całym świecie działa ich ponad 80. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się kancelarii w Polsce. Łączymy wieloletnie doświadczenie radców prawnych i adwokatów ze standardami świadczenia usług obowiązującymi w grupie EY i znajomością biznesowych zasad działania naszych klientów.

Twój zakres obowiązków:
  • przygotowanie analiz prawnych, w tym przeglądów orzecznictwa i doktryny,
  • przygotowanie prostych pism procesowych, dokumentów korporacyjnych oraz umów,
  • przygotowanie korespondencji mailowej i dokumentów w języku angielskim,
  • wizyty w sądach i urzędach,
  • bieżące wsparcie prawników w prowadzonych aktualnie projektach.

Nasze wymagania:
  • status studenta na co najmniej III roku studiów prawniczych,
  • bardzo dobre wyniki w nauce,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego, w mowie i w piśmie,
  • proaktywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność radzenia sobie z kilkoma zadaniami w krótkim czasie.
Mile widziane:
  • znajomość i zainteresowanie rozwojem w jednym z następujących obszarów: prawa handlowego, prawa pracy, prawa bankowego, IP/ IT, nieruchomości.
Oferujemy:
  • płatne praktyki w kancelarii będącej częścią jednej z największych firm doradczych na świecie,
  • uczestnictwo w ciekawych, różnorodnych projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dla najlepszych - możliwość stałego zatrudnienia.
A także:
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów.
  • Academy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online.
  • Go Fluent - platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie.
  • EY Badges - unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości.
  • Career Counselor - dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY.
  • Program benefitów EY Care&Wellness: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, masaże, bilety, karty sportowe.
  • Cykliczne spotkania zespołowe i wyjazdy integracyjne.
  • Prezenty i niespodzianki świąteczne.
  • Na start: Welcome pack oraz służbowy laptop i telefon.
Etapy rekrutacji:
  • Aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy, załóż profil i dodaj CV.
  • Porozmawiajmy. Na wybranych kandydatów czeka rozmowa z rekruterem i osobą z przyszłego zespołu - planowane na kwiecień.
O EY Polska
Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.
Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.
Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.
Dbamy o środowisko - nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki" - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.
EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Thông tin chung

  • Ngày hết hạn: 01/05/2023
  • Thu nhập: Thỏa thuận
Giới thiệu công ty Xem trang công ty
EY là một tổ chức hàng đầu thế giới cung cấp Dịch vụ Bảo đảm (Kiểm toán), Thuế, Tư vấn Giao dịch và Dịch vụ Tư vấn. EY Việt Nam là doanh nghiệp quốc tế đầu tiên có 100% vốn đầu tư nước ngoài về dịch vụ Kiểm toán và Tư vấn tại Việt Nam. Được chính thức cấp phép hoạt động vào năm 1992, EY Việt Nam...
Quy mô công ty
Từ 501 - 1000 nhân viên
Địa chỉ công ty: Tầng 8, tòa CornerStone, 16 Phan Chu Trinh, Quận Hoàn Kiếm, Hà Nội

Phúc lợi dành cho bạn

  • Thưởng
  • Nghỉ phép
HOT

Job hot

Công ty cổ phần xây dựng Alphaco Hà Nội
Thỏa Thuận
Hải Dương
Hawee Group
Thu nhập 13 triệu - 25 triệu VND
Hà Nội, Hồ Chí Minh
CÔNG TY CỔ PHẦN X-MEDIA
Từ 20 - 25 triệu VND/tháng
Hà Nội
CÔNG TY TNHH THƯƠNG MẠI VÀ ĐẦU TƯ BIG HOLDING
15 Triệu - 20 Triệu VND
Hà Nội
CÔNG TY TNHH AEON VIỆT NAM
Thỏa Thuận
Hà Nội

Giải thưởng
của chúng tôi

Top 3

Nền tảng số tiêu biểu của Bộ
TT&TT 2022.

Top 15

Startup Việt xuất sắc 2019 do VNExpress tổ chức.

Top 10

Doanh nghiệp khởi nghiệp sáng tạo Việt Nam - Hội đồng tư vấn kinh doanh ASEAN bình chọn.

Giải Đồng

Sản phẩm công nghệ số Make In Viet Nam 2023.